Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

O nas

Osada Jaworzyny

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości

Osada Jaworzyny powstała z marzeń o luksusowym wypoczynku w górach, jednak z dala od zgiełku kurortów i wielkich hoteli. Chcieliśmy stworzyć miejsce intymne i klimatyczne, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości, w tym osób publicznych, szczególnie ceniących dyskrecję i spokój.

Osada Jaworzyny nie jest kolejnym imprezowym miejscem na mapie polski, to miejsce stworzone do spokojnego wypoczynku.

Przykładamy wyjątkową uwagę do przestrzegania zasad panujących wnaszej osadzie zwłaszcza dotyczących nie naruszania ciszy miejsca.

Osada Jaworzyny - Brama

Lokalizacja

Obiekt znajduje się na wysokości 756 m n.p.m. w otoczeniu lasów i gór Beskidu Makowskiego. Powietrze jest tu idealnie czyste, a widoki zapierają dech w piersiach o każdej porze roku. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają liczne szlaki spacerowe i turystyczne. Tak wyjątkowa lokalizacja gwarantuje pobyt w polskich górach z dala od tłumów, jednocześnie zapewniając łatwy i szybki dojazd z autostrady lub lotniska.

Jak dojechać

Osada Jaworzyny

Domki

Każdy domek jest inny, ale wszystkie łączy najwyższy standard wykonania i wykończenia. Inwestycja powstała w technologii ekologicznej. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz dominuje naturalne, niemalowane drewno (w środku cedr syberyjski), uzupełnione o kamień. W domkach panuje góralsko-rustykalny, baśniowy klimat, który potęguje efekt relaksu i akcentuje bliskość natury. Największy i najbardziej komfortowy  z domków, domek Jaworzyna, urządzony jest w alpejskim stylu z nowoczesnymi elementami wyposażenia.

Osada Jaworzyny

Strefa SPA 

W jaskini SPA znajdują się wanny jacuzzi z różną temperaturą wody, sauna fińska z cedru syberyjskiego, wytwornica lodu oraz strefa relaksu z leżakami. Na Gości czeka także otoczona drzewami, zewnętrzna sauna ogrodowa z tradycyjną, ruską banią opalaną drewnem. Kąpiel w balii dostarcza niezapomnianych wrażeń - zwłaszcza jesienią i zimą. Z atrakcji SPA nasi Goście korzystają bezpłatnie i bez limitu czasowego.

Osada Jaworzyny

Kuchnia

Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię, w której możesz przyrządzić ulubione posiłki. Jeżeli jednak chcesz uwolnić się od kuchni, oferujemy wyżywienie w formie śniadań i obiadów z dowozem na miejsce.


Dlaczego warto do nas przyjechać?


Intymna atmosfera
Czyste powietrze
Malownicze widoki
Szlaki spacerowe
Bajkowa jaskinia SPA
Balia wśród drzew
Ekologiczne domki
Domek hobbita
Grill i catering
Duży ogród
Drewniany plac zabaw
Prywatny parking